Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Auu...ay-ay-ay-ay
Ha-ha...
Ay-ay-ay-ay!

E embel ish per mu
hera par kur t'kam taku
fitova s'lejova syve tu
s'ju besoova.

ke mendu se me mu lun
ti nuk e din me kë ke pun
ma e lumtur sot une jam
qe pra syve ty s'te kaam.

Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe.e.e
ai ai ai ai wooowooo

Cdo femre te njejta fjal
mashtrus je i papar
mendon se me mahi
perfiton cdo bukuuuri ii

ke mendu se me mu lun
ti nuk e din me kë ke pun
ma e lumtur sot un jam
qe pra syve ty ste kaaam

Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
eueueueueueueueee

ooo uuuwo
aaaj aaaj uuu uuujaa huuua

[2x]
Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ai ai ai ai wooowow;)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)