Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Problem Shum Serioz

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Plot djem të bukur atë ditë kishte qyteti
Kur u ndava unë nga çuni im…
Nuk do të vuaj,thashë unë vet me veti
Do t’argëtohem veç për qejfin tim…

Sikur çdo femër kërkoja hakmarrje
Cuni im më bëri shumë nervoz
Ty të shfrytëzova në gjithë atë ngjarje
Shkurt, veç shkurt ta bëj xheloz


ref:
Unë me ty pata fillu
Veç ta bëj tjetrin xheloz
E tash' me ty jam dashuru
Kjo punë më bën nervoz

Unë me ty pata fillu
Veç ta bëj tjetrin xheloz
E tash' me ty jam dashuru
Problem shumë serioz
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)