Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Po Te Pres

Ju lutemi që korrigjimet të jenë sa më të sakta.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur te pashe moj bukuroshe
Zemern time ma gezove
Ike shpejt u largove
Dhe per mua nuk mendove
2x
Nje nate ne enderr ty te ednerrova
Syte e tu moj ti kujtova

2x
Po te pres ne vetmi
Zemra ime qan per ty
2x
Trego te lutem ti moj vajze
Zemren time pse ma plase
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)