Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Nese Nje Dite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
mos me pyet si jam,kur e din si ndjehem
mos loto nese shkoj e skethehem

refreni 2x

nese nje dite troket ne dere
dhe me kerkon falje 1000here
nuk do te gjesh tek une pranvere
....
asnjehere nuk do te gjesh tek une pranvere

2x
nese ta kthej shpinen e me nuk te flas
me thuaj lamtumire e mos me ndjek pas

refreni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)