Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - S'dua Më Të Të Shoh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'do te kthehem se te njoh kush je, e njoh dhembjen qe nzemer me len, jam e lumtur qe tash jemi ndar, sme merr malli edhe mos me tpa, me ne fund e shoh se jam e lir ka te tjer qe me kuptojn me mir, po me duket e more vesh shum von se na humbi dashuria jon..
Nese ty me sdo te shoh do ta kem edhe me leht, nese ty me sdo te shoh dot jetoj mbi 100 vjet, sme kuptove asnjeher ashtu sic tkuptova ty tash ske lon vend as me tpa me sy....2..
Ditet me te mira mi ke marr, me ke len nga 2 3 jav pa dal, je i bindur por shum me vones se askush si un nuk do te pres, me ne fund e shoh se jam e lir ka te tjer qe me kuptojn me mirpo me duket e more vesh shum von se na humbi dashuria jon...
Nese ty me sdo te shoh do ta kem edhe me leht, nese ty me sdo te shoh dot jetoj mbi 100 vjet, sme kuptove asnjeher ashtu sic tkuptova ty tash ske lon vend as me tpa me sy....2..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)