Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po më vjen mir që po ndahesh nga unë
Sa paskam gabuar e kuptova më në fundë
Po me vjen mir që zdo ti shof më syt
Se për të gjitha ishte faji yt.
2x

Shko se ndoshta do të gjesh ma mir
Ohh shko se kështu kishe dëshir
Të jetosh ashtu si dikur i zhytur thell në avantur
Se zemren time e ke thy sa isha ma ty

Si kam lejuar të më puthësh ti
Si smu verbuan syt kur e pash kush ishe ti
Si t'besova aq shum në fillim
Nje dit do të zen mallkimi im

4x

Shko se ndoshta do të gjesh ma mir
Ohh shko se kështu kishe dëshir
Të jetosh ashtu si dikur i zhytur thell në avantur
Se zemren time e ke thy sa isha ma ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)