Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Asnjë Milimeter

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeahhhh Arbasound.

Ou ou ou ou ou ooou

Ulu, Ulu Afer Meje Shpejt Per Nje çast Ti Harrojm Krejt, Mos Prit Te Tjeret Me Vrejt.
Gutu Sa Jam Ketu Ngat Teje, Rrugen Me Te Shkurt Gjeje, Mos Pyet Asgjë Bejbee ' Yeaah.
Ndjekem , Ndjekem Hap Pas Hapi Shkurt Ti Ndjekem Deri Ne Fund, Merem Ti Dikund e Vetem Mos Me Le Ti Askund.

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres.

Uuuuu uuu Bejbe, Uuu uuu Bejjbe, Uuuu Uuuu Bejjbe, Uuu uuuu Bejjbe, Yeaahh.

Ulu, Ulu Ketu Pran Meje Shpirt, Nje çast Ti Harrojme Zinxhirt, Mos u Bëh i Pa Shpirt.
Gutu Sa Jam Ketu Ngat Teje, E sa me shkurt ti preje, Mos Pyet Asgjë Bejbe ' Yeaah.
Ndjekem , Ndjekem Hap Pas Hapi Shkurt Ti Ndjekem Deri Ne Fund, Merem Ti Dikund e Vetem Mos Me Le Ti Askund.

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres.

Loco :

Ne Kete Jete Cdo Send Ka Kuptim Yeahhhhh.

Me Trup Larg ne Zemer Ngat Kohe Te Gjate Bebe Ska Gjume Rehat, Shpesh Te Kujtoj Ne Zemer Te Ndjej Po Vuj Per tY Tash Pe Vrej, Nje Shikim, Nje Kujtim, Kjo Vlen Per Mu Plote Terbim,Hap Pas Hapi Sa Ma Shkurt Pa Gabim Po Dyte Sigurt.....(bitte baby komm zu mir, ich spür nen tiefen schmerz in mir, ohne dich hats leben keinen sinn mehr....) jam shum lloko po pa gabim,rina bashk ne kete nate rruge e shkurte jete e gjate,jeta keshtu na bashkon Arta dhe Loko shum tension.....

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres. 2x

Uuuuu uuu Bejjbe, Uuu uuu Bejjbe, Uuuu Uuuu Bejjbe, Uuu uuuu Bejjbe, Yeaahh.

Puthjen time tii, Ndiiejjeehh
Puthjen time tii, Ndiiiejjeeehh
Puthjen time Ndjeejeehhhh.
Puthjen time ndjeejyeaaahhhh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)