Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Mos Me Thuaj Jo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nje moment pasigurie
ti vendose mos me shihje
tani rri vetem une
se te dua shume

situaten e ndryshove
ti jo me mua nuk komunikove
tani un rri pa gjum
qdo moment ti komplikon me shum

nga do qe shkoj
e prejteoj(perjetoj)
ngado qe shkoj e perjetoj
qdo moment qe pa ty kaloj
nga do qe shkoj imagjinoj (imagjinoj)
nje jet te re me ty mendoj

mos me thuaj jo
mos me thuaj jo
mos me kundrershto
baby rrugen time ti kuptoje

mos me thuaj jo
mos me thuaj jo
mos me kundershto
zemren tende ti degjoje

nga deshira per te vazhduar
une pas teje i verbuar
jo se kam te leht
edhe pse jam me ty une i sinqert

nje moment emocjonohem
po shum moment per ty mendohem
une nuk jam cilido
pra te lutem mos me thuaj jo

nga do qe shokj,nga do qe shokj
e prejtoj e prejteoj
nga do qe shkoj e perjetoj
cdo moment qe pa ty kaloj

nga do qe shokj,nga do qe shokj
imagjinoj imagjinoj
nga do qe shokj imagjinoj
nje jet te re me ty te filloj

mos me thuaj jo
mos me thuaj jo
mos me kundrershto
baby rrugen time ti kuptoje

mos me thuaj jo
mos me thuaj jo
mos me kundershto
zemren tende ti degjoje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)