Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xeni - Kurore Dashurie

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur te thash moj Arta se te dua
ti ma hape zemren mua
jetes sime o shpirt i fale
e stolise moj gjith petale

refreni
O s'ka jete pa dashuni
te dashunojme sa jemi te ri

Kenge pas kenge te kendojme
te vallezojme kurr mos te pushojme

Permbi re ne te fluturojme
dashnine tone ta kurorzojme
per ty naten o flake e ndezi
ne hare ne t'na cel mengjesi

refreni...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)