Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Kënga E Vetmisë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku jam unë
Ku je ti
T ë prita

Flas po kush më dëgjon
Flas me veten se askush s'kupton këtë herë

Puthje në largësi
Por ti puthjen nuk ma kthen dhe pres përherë

Muret këngë më këndojnë,
Këngën e Vetmisë në shpirt dhe pres çdo herë

Pres, ku je
Kush po të pengon, pse hesht
Botë mos qesh
Unë qaj dhe pres, mos përqesh

Ref x 3
Ku jam unë
Ku je ti
T ë pritaaa

Fala dhe asgjë s'kam
s'më ka mbetur më asgjë të fal në jetë
Puthje në largësi
por ti puthjen nuk ma kthen dhe pres përherë

Prita sa mund të pres
Si kristal pritja u bë u tret dhe vetë

Pres, ku je
Kush po të pengon, pse hesht
Botë mos qesh
Unë qaj dhe pres, mos përqesh

Ref x 3

Ku jam unë
Ku je ti
T ë prita

Oooh...oooh të prita

Flas po kush më dëgjon
Flas me veten se askush s'kupton këtë herë

Puthje në largësi
Por ti puthjen nuk ma kthen dhe pres përherë

Muret këngë më këndojnë,
Këngën e Vetmisë në shpirt dhe pres çdo herë

Ref x 4

Ku jam unë
Ku je ti
T ë pritaaaa...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)