Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Mëngjesi Im Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti, pasion qe me zgjon (2x)

mengjesi im je ti
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
me prane
ti je mengjes
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
me prane

cdo mengjes ti ishe puthje ngrohtesi
me dhe fryme, fryme te ndjej
e renda renda perqark botes, te te arrij
bota zhdukej, zhdukej pa ty
pasionin njoha dhe i vura emrin tend
ti nuk me njohe, je je, je je je jo ti
e humba humba ne mes ndjenjash te te gjej
vetem mbeta pa ty

(refreni)(2x)
mengjesi im jeti
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
une prane

ti je mengjes
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
une prane

ti je mengjes
pasion qe me zgjon
i kerkoj puthjet e tua
sa here qe me mungojne
ti je mengjes
e pse nuk te kam
i kerkoj puthjet e tua
une prane
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)