Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Flutura

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une ty te deshta ne jete
dhe vetem nje jete e kam
dhe sa do qe te jete
ty perhere te kam
mbaje veten per nje kohe e mendo ku do te jesh
cka teshte mbushur koka ty
ta kane bere te tjeret

Duke pritur me koken lart
nuk mund te prek
ke shume ngjyra rreth e qark
prap larg nga une

Dhe sa do qe te kuptoj
dhe sado qe e di cka me bere mu
nuk mund te pajtohem
se te kam humbur dhe ende ty te du

Fluturo ti larg prej meje
afer qiellit larg nga une
harro ngjyren qe e theve
flutur je me ngjyra shume

Dhe sa do qe te kuptoj
dhe sado qe e di cka m’bere mu
nuk mund te pajtohem
se te kam humbur dhe ende ty te du

Fluturo ti larg prej meje
afer qiellit larg nga une
harro ngjyren qe e theve
flutur je me ngjyra shume

Fluturo ti larg prej meje
afer qiellit larg nga une
harro ngjyren qe e theve
flutur je me ngjyra shume
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)