Asgje Sikur Dielli - Bunker

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S’mund të ndërroj,
kështu t’kuptoj
dhe nuk kam shkas,
ka kohë kështu flas

Duket njëjtë andej
ky moment këndej
kjo s’do t’rrënoj,
asgjë s’gaboj

S’do t’thotë që jemi një
s’do t’thotë që s’jemi një
vetëm se kështu ndjehemi
nëse nuk rrëfehemi

Injorim dhe mohim
‘72 nuk ka kuptim
kjo është sprovë
dhe do të ndodhë

Nuk ka më drojë
ooo, ooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)