Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Amulli 2 Rruge

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mu duk se levize, hetova se ti je une
Kjo me ndihmoi te kuptoj se jemi diku

Kujdes arritem ketu duhet mund
Ky mur do te lekundet dhe do te humb

Mendova cdo gje do te rrjedhe nga ketu
Ashtu si mua te duket trokitem shume

Dhe keshtu pa ndale degjoj se kam humb
Si duket sgabova ti ende je ne gjume

Si ti askund,
Ashtu si flet bertet ne cdo skute
Si ti as une
Me thuaj pse kjo rruge keshtu merr fund
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)