Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Bla Bla Bla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti vetem flet dhe vetem flet
Dhe veten tende se degjon
Pergjigje fare ti nuk pret
Por nuk do te jet keshtu gjithmone

Dhe dashuria flutruon
Dhe hiri te ka ra ne sy
Me bla bla po me mbulon
Dhe se shikon qe sjam per ty

Refreni..
E dua , Se dua ,E dua ,Se dua
TE dua me thuaj q`mendesh ti per mu
Te dua me thuaj perralla te degjoj
Te dua me thuaj se nuk jeton pa mu
Te dua dhe thua por une nuk te besoj

E di e di ti sot ke rene ne dashuri
Po ti se di a dua te me duash ti

Ti vetem flet dhe vetem flet
Dhe veten tende se degjon
Pergjigje fare ti nuk pret
Por nuk do te jet keshtu gjithmone

Dhe dashuria flutruon
Dhe hiri te ka ra ne sy
Me bla bla bla po me mbulon
Dhe se shikon qe sjam per ty

Refreni..

E dua , Se dua ,E dua ,Se dua

TE dua me thuaj q`mendesh ti per mu
Te dua me thuaj perralla te degjoj
Te dua me thuaj se nuk jeton pa mu
Te dua dhe thua por une nuk te besoj

E di e di ti sot ke rene ne dashuri
Po ti se di a dua te me duash ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)