Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Do Te Te Dua Neser

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di cfare flet nuk e di cfare thua
Me pyet kur do te dua
Une a bej per ty ti a ben per mua
Me cmende me pyetjet e tua
Me cmende me pyetjet e tua
Me cmende

Ti do te me prekesh sonte
Ti do te me puthesh sonte
Ti do qe te jem e jotja sonte
E ndoshta martohesh sonte

Ti do e do e do
E nuk e di cfare do

Do te te dua djalo neser
Do jem per ti o djalo neser
Do jesh per mua djalo neser
Ato qe thua mi thuaj neser

Pra neser djalo neser
me mire ta lame peer neser
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)