Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Nuk Gjen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ish engjell ish djall
eshte thika qe me ther me mall
ish korb skifter
Parajsa e mbushur me ferr

Ish ai qe doja
ish ai qe se harroja
Ish ai qe doja
e me harronte me pikellonte

Nena ime tha nje dite
ate mos e prit
Ja perjashta ka shum djem
perse nje nuk gjen

Ish engjell ish djall
eshte thika qe me ther me mall
Ish engjell ish zemer
Kish boten dhe pse skishte emer
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)