Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Pyes Te Dashuruarit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur keni rene ne dashuri
Valle keni fjetur menjehere
A ju ka ikur si me magji
Deshire e gjumit te pavlere

Dhe keni pritur neper nete
Tju dale ne enderr ai potret
E keni puthur embelsisht
Si me peralla dashurish

Keni vrapuar si te mare
ne telefonin me te pare
dhe pa marre fryme gjithe pervelim
I kenu thene : je shpirti im

Me mijra njerez i kam pyetur
Perse te le malli pa gjume
Miljona net ikin pa fjetur
A ju ka ndodhur si tek une

Te gjithe kane ngritur te dyja supet
Dhe kane buzeqeshur djallezisht
E kam kuptuar se gjumi humbet
Kur zemrat duhen sinqerisht
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)