Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - S'je I Pari Qe Po Vuan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me dy puthje qe dhurova
Vehten tende ti genjen
Ate nate une vete te ftova
sot i dashur sme pelqen

Une e di se ti kujtove
Qe me ti do rri perjete
Po ate qe dje fitove
sot pa pritur e humbet

Ti me fton te vij ne mbremje
I shqetsuar ri e pret
Gjeje djalo gjeje ti rrugen tende
Se une timen e gjej vete

Ti mos rri i zemeruar
Mos e ndjej veten te mjere
Sje i pari qe po vuan
ka si ty dhe shume te tjere

Njeri qesh e tjetri qan
Fundin asnjeri se gjen
Ca na duan, ca i duam
Ca na lene, e ca i lame

Se gjithe ata qe provuan
Te luajne kete loje te vjeter
asnjehere nuk moren ke dashuruan
por perfunduan me nje tjeter

moren ate qe la nje tjeter
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)