Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Kurre Mos Thuaj Jo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje
Jo kurre mos thuaj jo

Ndaloi koha
ndaloi dhe bota
nje shikim ndaloi gjithshka
nuk e kerkova
por e besova
dashurine, bardhesine
qe u tha.
Oh nje jete e fala
dhe nuk e ndala
ja ne lote
syte e ty perqafoj.
Jo nuk do zhdukem
per ty do lutem
mos harro
kurre mos thuaj jo.

(refreni)(2x)
Jo Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje

(zeri dyte)
Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje

(refreni)(3x)
Jo Kurre mos thuaj jo
lerme ti edhe pak
te puth syte
dhe me prane sdo te kem
Kurre mos thuaj jo
se per ata sy
ska me jete
ska me shpirt
ska me ndjenje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)