Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa & Anakonda - S'Rrihet Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam i bindur qe sonte je me nje tjeter
si gjithmone zemra jote kerkon shume me teper

Ste vjen turp, ste vjen keq
sa te deshta, asnjehere nuk e morre vesh
eshte hera fundit qe me flet
se temat qe me pendojne, si kam qejf

(refreni) (2x)
Srrihet pa ty, dhe pa puthjet e tua
do vdes nese nje dite nuk je me mua
Srrihet pa ty, dhe me duhet te them
askush me teper se ti, sme pelqen

Jam i bindur qe sonte je me nje tjeter
ndoshta tani me ndryshe po e shijon jeten (shijon jeten)

Se shikon veten pak, tek e din se
asnjehere nuk je rehat
eshte hera e fundit qe me flet
se temat qe me pendojne, si kam qejf

(refreni) (2x)
Srrihet pa ty, dhe pa puthjet e tua
do vdes nese nje dite nuk je me mua
Srrihet pa ty, dhe me duhet te them
askush me teper se ti, sme pelqen

(2x)
Srrihet pa ty, dhe pa puthjet e tua
do vdes nese nje dite nuk je me mua
Srrihet pa ty, dhe me duhet te them
askush me teper se ti, sme pelqen

Srrihet pa ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)