Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Ku Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku je ti
Ku u humbe
Ku je ti

Je me tjeter apo vetem
Te lutem me trego
Ne sy me shiko

Per ne dy dhe qielli po qan
Ti je vetem vetem une jam
Nje gremine e thelle ne na ndan
Sikur thote, fundi sot
Smund te dua sot

Ku je ti
Ne sy dot nuk me sheh
Ku je ti
Vetem mua si me le
Thuaj mos nguro
Fundi eshte dhe shko

Per ne dy dhe qielli po qan
Ti je vetem vetem une jam
Nje gremine e thelle ne na ndan
Sikur thote, fundi sot
Smund te dua sot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)