Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ti S'ke Faj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Verse 1:]
Loti zemren ma ka tha
loti zemren ma ka vra
per ty (per ty)
nje mallkim ne shpirtin tim
trupi im spo gjen strehim
pa ty (pa ty)
Zemra zemren se takon
se gjdo gje ktu perfundon
e di (e di)

A ma ban ndonjehre hallall
sa shum lot e sa shum vaj,
mos qaj (mos qaj)

[ref:](2x)
Ti ske faj se syte e tu n'vetmi lotojn
ti ske faj se zemrat ndahen kur dashurojn
ti ske faj se un skam dit
per me te pas githmone o shpirt
ti ske faj , ti ske faj

Une e di se kam gabu
dhe sme duhet jeta mu
pa ty (pa ty)
edhe toka ka me u qa
qe kam hy me ty ngjynah
me ty (me ty)
zemra zemren se takon
se gjdo gje ktu perfundon
e di ( e di)

A ma ban ndonjehre hallall
sa shum lot ,e sa shum vaj,
mos qaj

[ref:](2x)
Ti ske faj se syte e tu nvetmi lotojn
ti ske faj se zemrat ndahen kur dashurojn
ti ske faj se un skam dit
per me te pas githmone o shpirt
ti ske faj, ti ske faj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)