Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Kam Ra Ne Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hejjj o ne mengjes une kur jam zgju nje djal te bukur jalla e kam taku.Ateher mendova me lot neper sy i thash vetit ooo kam ra ne dashuri.. Por ti zemer ike dhe me tradhtova dashurine tone shume shpejt e harrove.Ref:Kam ra ne dashuri si tja baj e mjera me lot neper sy ka me me nxan vera.OOOO kam ra ne dashuri smundem me u largue djalin me djalin e katundit une jam dashurueeee...Hejjj oo ne mengjes une kur jam zgjue me nje djal te bukur jalla jam takuee.Atehere mendova me lit neper sy i thash vetit oooo kam ra NE dashuri.Por ti zemer ike dhe me tradhtove dashurine tone shume shpejt e harrove.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)