Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - My Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj
eja ti me mu
se une ty shum te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj

refreni:

oh, baby come to me
loving you is live tree
my love tonth you see
oh baby come to me
my love setch free
i keep everything
you need

eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj'
eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj

i loving ee
what do some love
what do some love'
what do some love
what do some love
what do some love
what do some love
what do some love
------------------------------?

eja ti me mu
se une ty shume te du
te lutem mos haro
sa shume te dashuroj

my love
you love
my love

my love
my lovemy love
my love
you love

my love
my love
my love
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)