Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Mos Loto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Erësira me ka mbulur, zemren me ke vra. Edhe pse aq shum te deshta, tash duhet me u nda.
Mos derdh lotë per ato vitë se fati na tradhtoj.
Me beso, e kam veshtir prej te jem prej teje te shkoj. Te kujtoj dhe ste harroj.

Ref : Po te lutem mos loto, se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru, pa ty me jetu. Po te lutem mos loto se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru pa ty me jetu.

Erësira me ka mbulur, zemren me ke vra. Edhe pse aq shum te deshta, tash duhet me u nda.
Mos derdh lotë per ato vitë se fati na tradhtoj.
Me beso, e kam veshtir prej te jem prej teje te shkoj. Te kujtoj dhe ste harroj.

Ref : Po te lutem mos loto, se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru, pa ty me jetu. Po te lutem mos loto se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru pa ty me jetu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)