Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - S'ka Ma Shprese

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E ke ulur koken ne rruge kur m'ke pa
Ke harru se zemra shume per ty m'ka qa
E ke vazhdu rrugen me m'fol nuk ke dashte
Shume paske ndryshuar prej qe s'jemi bashke

Refreni:
S'ka me shprese, s'ka me shprese
Se nje here u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese

E ke ulur koken ne rruge kur m'ke pa
Ke harru se zemra shume per ty m'ka qa
E ke vazhdu rrugen me m'fol nuk ke dashte
Shume paske ndryshuar prej qe s'jemi bashke

Refreni: x2
S'ka me shprese, s'ka me shprese
Se nje here u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)