Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Ku Je Xhan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oooooooo oooooo oooooo

Ri ne shtratin e arxhend me vini vashat nje nga nje
na na na na
zemren ma roberojn erdhi nje dy e tre me puthi nje putha dy te bukra jan gati jan si peshqit ne tepsi

Putha nje putha dy puthi nje e dy e tri
putha nje putha dy putha dy e tri putha nje putha dy putha dy e tri

Refreni

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan se pa ty un nuk duroj se pa ty un nuk jetoj

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan e po pse pse pse ty un xhan me nuk te kam

Ooo ooooo ooooo oooo

O ndalu pak moj ma ka dal se boll ke lujt e boll je tall

Na na na na na na

Ku spo vie e te kallxoj
ne shtratin tim te arxhend vine vashat nje nga nje

Na na na na na na

Zemren ma roberojn
putha nje putha dy puthi nje dy e tri
putha nje putha dy putha dy e tri
putha nje putha dy putha dy e tri

Refreni

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan se pa ty un nuk duroj se pa ty un nuk jetoj

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan e po pse pse pse ty un xhan me nuk te kam

Na na nanana na na nanama

Ku je tiiiii ku je tiiiiii qaaaaaaaaaan

Hej hej hej hej hej

Refreni

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan se pa ty un nuk duroj se pa ty un nuk jetoj

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan e po pse pse pse ty un xhan me nuk te kammm
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)