Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Si Munde Keshtu?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tuna me mikrofon perseri
me disa leksione per djemt e ri
haha diqka juve tju tregoj
se e keni tepru
e nuk mund te duroj
nje send qe mua shum me mundon
eshte sjellja e djemve
si sju nervozon
hej vetem kur ke nevoj
ti me thuaj tdua
i ndrron femrat si qorapat
e kerkon virgjine
per grua
u lodha nga rrenat e tua
kalon nje nat me mu
e diten tjeter nuk don me mu afru
jo jo si munde keshtu
femren duhet me sende te mira
me impresionu
ty jam tut kallxu

ndaluni pak mendoni
se pa neve
jeten mir nuk mund tkaloni
heren tjeter para se tveproni
logjikoni
se ne jemi ktu per juu.

A mendoni se ne femrat
jemi kaq naive
a ju dukemi vetem si fabrike
per prodhimin e femijve
Mua mfol si njeri e me thuaj
TE DUA ZEMER TE DUA PERGJITHMON
E ASKEND NUKE LEJOJ TA NDERPRES DASHURIN TON
jo kurr mos dysho
per dashurin ton qielli
a mund te jet kufi
pergjithmon bashk
vetem un dhe ti.

Ndaluni pak mendoni
se pa neve
jeten mir nuk mund t kaloni
heren tjeter para se t veproni
logjikoni
se ne jemi ktu per ju.

....

ndaluni pak mendoni
se pa neve
jeten mir nuk mund tkaloni
heren tjeter para se tveproni
logjikoni
se ne jemi ktu per juu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)