Machiato Band - Top Bore

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Duket si nje akullore
Duket si nje meteor
At dit dimri te ftoft ne dhjetor
Me syt te saj engjellore
E shikimin djallezor
Nje top bore e mbante ne dor
Ani pse jem ne qershor
Se di shum sa pom kupton
Nje top bore ne dhjetor
Ende mua me freskon

Edhe ne ket cast
Un me ty po flas
Aj top bore ende me vjen pas
Edhe ne ket cast
Hidhet te bertas
Se kam frik se do ta humbas

Duket si nje magjistare
Me nje shkop magjik ne dor
E me tjetren e mbante nje top bor
Fjolla t'bardha furfullonin
Nuk kisha aspak te ftoft
Ajo mua me shtrengonte ngroht
Ani pse jem ne qershor
Se di shum sa pom kupton
Nje top bore ne dhjetor
Ende mua me freskon

Edhe ne ket cast
Un me ty po flas
Aj top bore ende me vjen pas
Edhe ne ket cast
Hidhet te bertas
Se kam frik se do ta humbas

Edhe ne ket cast
Un me ty po flas
Aj top bore ende me vjen pas
Edhe ne ket cast
Hidhet te bertas
Se kam frik se do ta humbas

Edhe ne ket cast
Un me ty po flas
Aj top bore ende me vjen pas
Edhe ne ket cast
Hidhet te bertas
Se kam frik se do ta humbas
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)