Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adelina Ismaili - Ushtrinë Time Do Ta Bëj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(2X)
Nje sy kalter shum e desha
por ai me tradhetoj
prej at dite ne zi jam veshur
dhe vetem vajtoj..

Shume vajza n'qaf i mori
se din c'esht dashnia
por une hakun do ta nxjerr
le t'merr vesh c'esht vetmija..

Hej Hej Hej
Ushtrine time do ta bej
me Ibrahim Rugoven
ty o frajer do te denoj
ta shliroj Kosoven.

Besa besen ta kam dhan
me mua s'ka hajgare
nuk guxon ma askush t'luj
me vajzat shqiptare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)