Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Frajericës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti je bukuroshe ne kete qytet
kurre kerkund nuk del vet
xhip mercedes e BMW qdo nate
tjeter kerr e ke,
s'rrin rehat
as ni kafic dit e nat me minic
ne qdo vajz tjeter gjeloze
hund perjpjet e tejkanoze

oj ti frajerica jon
hiq mir si ke punt
osht triler frajeri yt
me drog ty po ti mus hunt

ndoshta nje dite do te rritesh
nane se di a do te behesh
merre pak me te mir veten
s'do te jesh miss tere jeten
kalojn te gjith biznismenat
nje nga nje shkojn edhe trenat
e ti mbetesh ne stacion
droga leht ste leshon

oj ti frajerica jon
hiq mir si ke punt
osht triler frajeri yt
me dorg po ti mbush hund
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)