Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Jam Me Fat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
as kujt si besova qfar than per ty
rendosi ka fakti qe mke pelqy
askush nuk ee di se sa jam me fat
qe ne buzet e tua shkrihem cdo nat

(reF)kush se di le ta sheh me sy
se kam njet me u nda me ty
kush se di sot vesh le ta merr
se kam njet me u nda njeher

je i vetmi qe me ndryshe me sheh
e di mir tani se qfar zemre ke
askush nuk e di se sa jam me fat
qe buzet e tua shkrihem cdo nate

(ref)kush se din le ta sheh me sy
se kam njet me u nda me ty
kush se din sot vesh le ta mer
se kam jet me u nda njeher (X2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)