Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Ska Cka Na Vyn Ma Kjo Shami

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ska cka na vyn kjo shami

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur ka lind dashnia ne ty

O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo shami
O kur po duhem une e ti

O shejtan o i shites o
Pse me ndave pre Rites o

Ska cka na vyn ma mindili
O kur po duhem une e ti

O kur O shejton i shites o
Pse me ndave o prej Rites oo

Ska cka na vyn ma kjo unaze
Cdohere me ty dashni kam pase
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)