Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
syri i tij m'shikon
buza i buzëqesh
eja,eja m'thërret
këtë mbrëmje të qetë

të shkëmbejme dolli
të shfaq dashuri
eja eja o djalë
zemrën ty ta falë

të dua o të dua
falmi buzët tua
eja eja o djalë
jetën ty ta falë

të kem dashuri
dashuri t'vërtetë
eja eja të lus
t'kem një mbrëmje plus

të dua o të dua
falmi buzët tua
eja eja o djalë
jetën ty ta falë

të dua o të dua
falmi buzët tua
eja eja o djalë
jetën ty ta falë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)