Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrufeja - Rrufeja-Party

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Phat beni
Sonte kam ardh mu knaq hajde
dhe ti me mu ska ktu me nejt
duhet mu qu me vallzu me
kendu 2po2 rrufeja ketu te
na eshte neja esht kenaqesia
argetimi ky eshte veq fillimi
i nejes tone qe sdo t'ket
perfundim deri ne megjes deri
n'agim pa pushim ger she s harro
me t'keqen vetem per nje moment
qoni duart lart ta kallim sonte
krejt kete vend phat beni ne
shtepi me ju si gjithnje nuk
jam veq vet ketu jan edhe haverat
e mi tan naten tu pi gotat mbushura
me raki sa je tu ndez knaqsi se jo
mahi veni po kallet tash kerkush ulen
nuk po rrin mos kshyr oj loqk hajde
afrohu se ketu ska mbarim 2high solider
sonte ne shtepi ne qdo kohe ne qdo vend
ne kokat tuja si gjithnje...

Refren
Nuk e di se a do t'kete mbarim
fest knaqsi sonte pa dyshim
2po2 rrufeja kujdesen per kete
nat mbushni gotat gjith ngritni
duart lart.

Rrufeja
Ketu ne kete vend tem jena ba mija
veta femra t'bukura t'mira dridhen
sikur petlla ti bukuroshe qa po
kshyr se di hin ne mes tranoji
haverat e mi e kjo tjetra po
silletsikur pula n'helli veq po
pi po kshyri edhe joint po pshtjelli
tash po e dini se kush eshte me
ju deri n'mengjes rrufeja esht
ketu do t'kendojm per ju kjo nat
pa u harru me vallzu pa pushim
prej tjerve mu dallu edhe ketu
me mu tu kendu eshte phat ben
mbreti edhe keta shok qe i kena
per mas veti eshte ka kallet ky
vend me qit kete krejt rend shum
msheft po vjen sa njeri po pret
n'rend por nuk eshte nje qudi
qe eshte gjith kjo mbledhi na
ku jena hi e kena pa pluhin e hi..

Refren
Nuk e di se a do t'kete mbarim
fest knaqsi sonte pa dyshim
2po2 rrufeja kujdesen per kete
nat mbushni gotat gjith ngritni
duart lart.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)