Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Ku E Begenise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ku e begenise
ku e begenise lulijen ket vende(2x)

un e begenisa
un e begenisa o vorin me peme(2x)

o vorin me peme
o vorin me peme o ku e ke pae(2x)

kur jam kan e vogel
kur jam kan e vogel ka dera i kam rrae(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)