Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Kur E Pash At Vajz

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o ja e mora oj non
ja desh u tranova ooo
ja desh u tranova ooo(2x)

o kur e pash oj non
at djalin te shkolla oooo
at djalin te shkolla oooo

o ja e mora oj non
ja desh u tranova oooo
ja desh u tranova oooo

o ja e mora oj non
ja desh me lan mente ooo
ja desh me lan mente ooo(2x)

o kur e pash o non
at djalin nqytete oooo
at djalin nqytete ooo

o ja e mora oj non
ja desh me lan mente ooo
ja desh me lan mente ooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)