Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ninetysix - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
NINETYSIX po vjen sikur raket,
se kur tum çelet goja si turbin juve ju gjek.
Kjo është disell, kjo osht andergrand,
kjo është komercial se kejt senet un i boj.

E ti e bon me grup e unë veç vet,
se une i bashkoj IN THE BEST.
Une jom i pari, e une ju kalli,
për qert sum ha k....i.

Une repovas e ti e ngon me kujdes,
se NINETYSIX është në gjermani,
amo shqipe edhe ni jav po vi.

REF. Asi seni që skeni, asi seni boj për ty,
NINETYSIX kur te repovat zani kerset si kallash,
e do mutave bithët jav gjek.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)