Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Oj Lulije Hanem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
oj lulije e hanem e hanem
oooo kujna ja le baben(2x)

baben e harrova e harrova
oooo nty u dashurova(2x)

oj lulije e hanem e hanem
oooo kujna ja le nanen(2x)

nanen e mashtrova e mashtrova
oooo ma tmirin e mora(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)