Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Qokollada Jeme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
trupi holl e trupi gjall
dil me tpa osht shum sevap
faqe kuqe nftyre bardh
kam met hanger sikur dardh(2x)

qokollada jeme
per mu je e leme
zoti qysh e paska shkru
ty met dashuru(2x)

kur po tshoh haj me det
tkisha pi o si sherbet
tka fal zoti per merak
met livdu e kem me hak(2x)

qokollada jeme
per mu je e leme
zoti qysh e paska shkru
ty met dashuru(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)