Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Nuk Tutëm

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Verse.1
Nuk du me fol po gjinja po tcon//
e disa tjer folin kinse mu po mxrojn//
un se kry kur PO PO per disa vite//
kcyrni runi lopt e leni qato bite//
do instekte e disa me efekte//
prite tash KUSH-en kur ju shti n'defekte//
e disa tjer anej po miren me program//
hey EKKY vlla qitmi nja 2 gram//
Thot aj huh kinse nalt spom lon me hyp//
i kom te tan e kur du mun mi shtip//
KUSHA me flow kusha me tnjejt zo//
Downloadoe cet shit e mere ngo//
Downloadoe heh e di ski mo giga//
Del nqytet cava e mshitet ktu nigga//
kadal be gjal se ka ala ma tfort//
vajn kusha e ti cet kit zort//

Refren 2x
JOM I LIDHT E KUR NUK KPUTEM
KUSH KA THON CE NA PO TUTEM
CE KUSHA E PRU CET MUTEN
CE PERINATI PRA NUK TUTEM

Verse.2
Hah kusi ju kapi ju trusi//
mos mu afro se tshpoj si kaktusi//
ce un prap ce un me ni hap//
mos fol shum be gjal SHUT UP//
Rrall mnjeh jam njeri si V.I.P//
Jom KUSHA mos ma prish Cet trip//
si menon tash ca bona//
ti ke shok ama un bataljona//
vec se jap mikrofona e mixeta//
ju u mcehet ama un ju xheta//
kungja njoni kungja qetri huh ca me bo//
ca ju xhet skeni mo zo//
pa ftyrsha budalla e krala//
pom shiten ama prap jon budalla//
skini rrima i boni kejt tnjejta//
une kom plot ene mshkocet fleta

Refren 3x
JOM I LIDHT E KUR NUK KPUTEM
KUSH KA THON CE NA PO TUTEM
CE KUSHA E PRU CET MUTEN
CE PERINATI PRA NUK TUTEM
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)