Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Bota Edhe Jeta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Qke moj zemer
që vun sot
pse në syt e tu
paska lot të kam
e me ke dasht s, paska qen e shkrume t,jemi bashk

2x
bota edhe jeta
krejt kan mu
ndryshu por dy
zemrat tona kurr
s,kan mu harru
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)