Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Ti Je Nje Aktor

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Njeren an me buzqesh e tjetren me vret ti je nje aktor qe fytyra i flet e di se per ty nuk esht hera e par ne sy me lavdron e pas shpine me shan...

Nese nuk te flas zdo te ishte
qudi se e di shum mir qfar
jan n jerzit si ti ne fund e
kuptova qe zemer nuk ke ne
sy mos me dil nuk te njo se kush je...(2 her ref)

Trego veq nje her ae ke me veshtir qe ne fjalorin tend nuk esht fjala (MESHIR) e se di per ty nuk esht hera e par qe n'sy me lavdron e pas shpine me shan....

Nese nuk te flas zdo te ishte
qudi se e di shum mir qfar jan
njerzit si ti ne fund e kuptova
qe zemer nuk ke ne sy mos
me dil nuk te njo se kush je(8 her ref.)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)