Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qamil Elezi - Matan Detit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nje dite dielli pranverore
djelli po shendrrit
gjithe natyra tuj gjelbrue
dola me u shetit

matan detit, buz liqenit
nje vajze kam taku
zemren une asaj ja fala
e kam dashurue

ta kalojm ket dite te embel
plot me dashuri
ta gezojn ne shoqi shoqin
plot me lumturie

ta gezojm ne shoqi shoqin
plot me dashurie
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)