Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Gjithmone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E mashtron veten
Kur del me tjetren
Se prap me don mua
Edhe pse sma thua
Inati sta morra
Dhe keq per ty nuk fola se do tme kthehesh tani

Gjithmon mke pelqy dhe smundem pa ty
Buzt e tua prush si ka askush
Mi fal ata sy
Se n'zemer mke hy
Me nuk shkon me tjeren
Ja me mu ja me tjetren

Dikur u deshtem
Ti ike u tretu
Por jam e bindur
Si un nuk gjete
Ku do qe shkove
Te kam mungu
Se smundesh ti pa mu

Gjithmon mke pelqy dhe smundem pa ty
Buzt e tua prush si ka askush
Mi fal ata sy
Se n'zemer mke hy
Me nuk shkon me tjeren
Ja me mu ja me tjetren
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)