Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Ibrahimi - Fol Te Lutem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dy sy qe i deshta
e buzet plot zjarr
tjeter kush i mori
me la vetem mall
pse nuk e kuptova
e tash nuk edi
qe te deshta ndoshta gabova
apo faj ke ti.

refreni

Fol te lutem veq ta di
pse nuk jemi bashk ne dy
veq ta di ta kuptoj
edhe un do te mallkoj
fol te lutem veq ta di
pse nuk jemi bashk ne dy
edhe un do te mallkoj.

Dy fjal nuk i fole
diten kur ti shkove
veq me le nje leter
si kujtim te vetem
as lamtumir xheta ma mir
pse nuk eke shkruar
athu te erdhi keq
nuk pate ftyr
qe mke tradhtuar.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)