Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Chocolata

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde ti vet mos rri
trupi yn si chocolata
nese ti kam shkri
para se me shku mesnata
dita nata nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaaaa ti muaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.

Te vallzoj
ti me ben
e te ndjehem ee veqant
e kuptoj hiq pa e then
syt e tu flasin shum qart
e hene e mart nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaa ti muaaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.


ref2x:Ende larg eshte mesnata
shkrihem si CHOCOLATA.

ref 2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)