Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatlum Ibrahimi - Hajde Shpirt O Shpirt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dy fjal te embla me mi than
dy fjal te embla me mi than
krejt dunjan ta kisha dhan
krejt dunjan ta kisha dhan
pes minuta te jesh me mu
pes minuta te jesh me mu
hiq ma shum skisha kerku
hiq ma shum skisha kerku.

refreni

Hajde shpirt o shpirt
mos thuj se ke dit
jo nje dit po 100 vjet
ty un tkisha prit
hajde shpirt o shpirt
mos thuj se ke dit
jo nje dit po 100 vjet
ty un tkisha prit.

Ke vu mendjen mem korit
ke vu mendjen mem korit
qma ke pru shpirtin ne fyt
qma ke pru shpirtin ne fyt
mes pas than se qbej per ty
mkishe puth o shpirt ne sy
mkishe puth o shpirt ne sy.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)