Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatlum Ibrahimi - Hajde Hajde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Telefonin dor e mora
me pat shku mendja tek ti
telefonin dor e mora
me pat shku mendja tek ti
mpaten than moj zemra ime
bab e nan tkan mbyll ne shpi
mpaten than moj zemra ime
bab e nan tkan mbyll ne shpi.

refreni

Hajde hajde vaj medet per mu
mpat mar malli met taku
hajde hajde qares meja ba
se rinia skthehet mo
hajde hajde medet per mu
mka mar malli met taku
hajde hajde qares meja ba
se rinia skthehet mo.

Qysh jan ba aq fanatik moj
kjo dunja ska meu mbet
qysh jan ba aq fanatik moj
kjo dunja ska me u mbet
as kan qen ata te ri oh
qe sna lan me vendos vet
as kan qen ata te ri oh
qe sna lan me vendos vet.

Album. FJAL FJAL DUNJAJA 2007
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)